top of page

 Servis  a  dodávka  plynových  kotlů,   elektrokotlů, 

                tepelných čerpadel, kominické práce.

Jsme certifikovanými servisními techniky a dodavateli plynových kotlů, elektrokotlů, zásobníků a tepelných čerpadel. Jsme partnery předních světových výrobců. Naše práce je profesně pojištěna pojišťovnou Generali Česká pojišťovna.

V okrese Brno a Brno-venkov zajišťujeme servis a revize, záruční a pozáruční opravy, montáž a dodávky tepelných zařízení.


Dále provádíme kominické práce -  kontroly a čištění spalinových cest, montáže komínů a komínových vložek.
 

Navrhneme a dodáme Vám nový plynový či elektrický kotel, tepelné čerpadlo, nebo ohřívač vody. V nabídce máme především spolehlivá zařízení od renomovaných evropských výroců. Následný servis provádíme přednostně.

Zajistěte si spolehlivý a bezpečný chod plynového kotle, nebo tepel. čerpadla pravidelnými ročními servisními prohlídkam. Jsme certifikováni k provádění servisu výrobci plynových kotlů, plynových ohřívačů teplé už. vody, elektrokotlů a tepelných čerpadel. 

Od drobných oprav uni-kajících kapalin až po vý-měny složitých  celků, které neodolaly zubu času a náročnosti podmínek pro-vozu v místě instalace. Samozřejmostí je, že záruč-ní opravy jsou prováděny zdarma.

Vstupní revize zařízení, nazvývaná "Uvedení do pro-vozu", je důležitým úkonem při prvním spuštění spotřebiče.  Revizní technik

nastaví parametry, odzkouší zařízení, zkontroluje bezpečnost, vyplní potřebné doklady a můžeme topit!

Baxi, Bosch, Buderus, Junkers, Protherm, Vaillant, Viessmann
bottom of page