top of page
 Certifikovaný servis a dodávka těchto tepel. zařízení:

 

           Baxi

       BDR Thermea

 

Smlouva se společností BDR Thermea s.r.o. o poskytování servisních služeb na výrobky zn. Baxi, společnost nevydává oficiální servisní průkazy. 

 

          Bosch

Bosch Termotechnika

 

Osvědčení od společnosti Bosch Termotechnika s.r.o. pro montáž, servis a uvádění do provozu elektrokotlů Bosch Tronic Heat č. 1170. 

 

      Buderus

         Bosch group

 

Smlouva se společností Bosch Termotechnika s.r.o. o poskytování servisních služeb na výrobky zn. Buderus, číslo průkazu 3-432.

 

 

       Junkers

         Bosch group

 

Smlouva se společností Bosch Termotechnika s.r.o. o poskytování servisních služeb na výrobky zn. Junkers, servisní průkaz č.  Se1170

 

                                                    Protherm

       Vaillant group

 

Smlouva č. 27003150 se společností Vaillant Group Czech s.r.o. o poskytování servisních služeb na kotle zn. Protherm, společ- nost nevydává oficiální servisní průkazy. 

 

       Vaillant

       Vaillant group

 

Smlouva č. 00273150 se společností Vaillant Group Czech s.r.o. o poskytování servisních služeb na výrobky zn. Vaillant, společnost nevydává oficiální servisní průkazy. 

 

    Viessmann

            Viessmann

 

Smlouva se společností Viessmann spol. s r.o. o poskytování servisních služeb na výrobky zn. Viessmann. Společnost nevydává oficiální servisní průkazy. 

Baxi,  Buderus, Junkers,  Protherm, Vaillant, Viessmann
bottom of page